Anime-Emotion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime-Emotion

Un forum despre tot si toate, )
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugestii Forum!

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Sugestii Forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii Forum!   Sugestii Forum! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 19, 2011 1:03 pm

Ma uitam pe aici si am vazut asta:
"Legenda : [ Administratori ] [ V.I.P ] [ Anime Mod's ] [ Manga Mod's ] [ Fan-Zone Mod's. ] [ Diverse ] [ Admin ] [ Membrii ]"
De ce avem si Administratori si Admini? xD Nu e tot aia? Si de ce s-a sters Global mod din lista?
Si inca un amanunt legat de Global mod. Am vazut ca Mix are ceva de gen "Galaxial mod" sau in fine. Nu e acealsi c... lucru cu Global mod? Ca eu cred ca da. Si in aceste circumstante, eu zic sa facem toate rank-urile la fel, nu 7000 de rank-uri care oricum inseamna acelasi lucru. :-??
O da, acum am si ceva personal. Sunt invidios pe imaginea lui unde scrie "Galaxial mod". Vreau si eu imagine.
Si devenind serios, eu zic sa organizam/ati lucrurile in asa fel incat sa arate cat de cat ok. Si aici ma refer la rank-uri, culori, imagini, gen alea de la moderatori (ca unu' are unu' nu, gen dinte, dinte, lipsa, gaura), etc., etc.
Si inca ceva. Dar aici nu tre' sa ma luati in seama. De ce sunt atatea grupuri de modzi? Manga, Fan-Zone, Anime etc. Nu puteti sa faceti pur si simplu 1 singur grup si sa-i repartizati pe fiecare la cate o sectiune? Adica e mai simplu si oricum nu cred ca-i incalzeste pe ei ca au Anime Mod sau Mod, ca tot aia e. :-?? Si care e treaba cu VIP? Eu tot nu inteleg rank-ul asta? Neutral
In fine, concluzia legata de asta e urmatoarea: faceti "ierarhia" mai simpla. Gen: Admin, Global Mod, Mod, Membru. Si daca totusi vreti si VIP, propun ca acest rank sa li se dea membrilor (si aici ma refer strict la membrii, nu modzi, nu global modzi, nu admini) care au cele mai multe posturi, sau care sunt cei mai activi sau de ce nu, cei mai populari.
Si o ultima sugestie. Putem face cumva ca sa ne strangem toti pe un chat sau ceva si sa discutam ce sectiuni, sub-forumuri etc. sa mai facem si sa vedem cum umplem sectiunile goale? Practic, sa organizam totul. Ca mie nu-mi place cum arata forumul acum din punct de vedere a esteticii si a sectiunilor. 2-3 sectiuni super active si 20 fara nici macar un topic in ele. Si asa poate ca eu n-am idei, far poate X o sa vina cu o idee si eu cand o aud poate pot s-o si imbunatatesc. De asta zic sa ne strnagem undeva si sa discutam.
In fine, am scris cam mult. Smile) Astept niste raspunsuri oricum.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Sugestii Forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii Forum!   Sugestii Forum! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 19, 2011 3:59 pm

Globalul a fost scos la decizia mea.

Mix si-a dorit bannerul personalizat,si a primit unul pentru ca se ocupa de o sectiune intreaga,si cere ceva munca cand ai useri care posteaza acolo.

Vip'ul e doar pentru culoare,ca si functie nu reprezinta nimic.

Ierarhiile sunt facute de catre noi,nu iti convine,esti liber sa parasesti forumul,nu te tine nimeni cu forta.

Un chat un putem discuta il aveti sus pe pagina.



Bun,din cate vad nu va convine nimic din ce e acum.
Atunci fac altfel,voi sterge toate rankurile,si vor ramane doar ADministratorii si moderatorii.

Si daca e vorba de asa,TOATA LUMEA ISI VA PIERDE SECTIUNEA,PANA NU INTRATI IN LIMITELE ADERARII,NIMENI NU PRIMESTE POST PE NICI O SECTIUNE.

Sper ca m-am facut inteles.Sasori.
Sus In jos
RebeL KidZ
Founder
Founder
RebeL KidZ


Mesaje : 164
Data de inscriere : 16/09/2011
Varsta : 26
Localizare : În buzunaru tău

Sugestii Forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii Forum!   Sugestii Forum! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 19, 2011 4:25 pm

Mix a primit rank`ul fiindca dat, el a facut regulile sectiunii, a muncit pentru ace`l rank personalizat... daca ai face si tu acolo un lucru pentru forum ai avea si tu un rank personalizat, da vad ca mai mult comentati, decat sa`i ziceti bravo ma... si cum se face ca tocmai ce`l care avea 6 warn ieri s`a apucat sa comenteze despre rank`urile personalizate?
Sus In jos
https://anime-emotion.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Sugestii Forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii Forum!   Sugestii Forum! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 19, 2011 4:29 pm

Gata,subiect inchis.De acum oricine are o sugestie,isi va deschide un topic propriu.Punct

Deja o dati in nesimtire.Ati inceput cu figuri si preferinte.

Topic inchis,de acum cine vrea sugestie,face topic.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestii Forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii Forum!   Sugestii Forum! - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii Forum!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» CosPlay Forum Game
» Canal de mirc pentru forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Emotion :: Administrare :: Sugestii-
Mergi direct la: