Anime-Emotion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime-Emotion

Un forum despre tot si toate, )
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [тєнη¢ι]кαму

In jos 
AutorMesaj
ησ ηαмє
Member
ησ ηαмє


Mesaje : 120
Data de inscriere : 18/09/2011
Varsta : 27

[тєнη¢ι]кαму Empty
MesajSubiect: [тєнη¢ι]кαму   [тєнη¢ι]кαму I_icon_minitimeMar Sept 20, 2011 8:02 pm

Rasa:
Demon Albastru ( Acesti Demoni au primit flacarile albastre ale satanei. Odata ce aceste flacari isi fac aparitia, viteza, agilitatea, forta,regenerarea,simturile cresc. Demonii pot evolua de 3 ori avand si alte abilitati.. [le voi spune pe parcurs..] Pana acum Kamy stie doar Invocarea flacarii(o poate si modela). Restul Abilitatilor le va invata in timp si va evolua. si Lanturile Durerii( din corpul ei ies mai multe lanturi))

Arma : Black Blade.
(Este legata de un lant care se afla sub pielea lui Kamy unind-o cu sangele ei. Aceasta arma are puterea de as schimba forma sau marimea unindule cu lanturi... ca de exemplu 2 cutite legate la capat cu 2 lanturi.. Prin forma se intelege numai sabii sau ce este cu laman. Marimea le poate face mari, odata ce falcarile apar le poate ridica mai usor.)
-5%
Putere Unica :
Are un mic tatuaj sub forma de stea, dar mai mult este un sigiliu. Acest sigiliu creeaza un scut care nu poate fi spart. Acesta se regenereaza odata la 8 posturi(Eu-tu, Eu-tu, Eu-tu, eu-tu,eu-tu,eu-tu,eu-tu,eu-tu) Atat dureaza ca in paranteza pana cand Kamy poate folosi din nou aceasta abilitate
-10 %

Abilitati Demon(Primele 2 fac parte de la descrierea personajului meu)
1. Invocarea flacarii -Odata ce aceste flacari isi fac aparitia, viteza, agilitatea, forta,regenerarea,simturile cresc.
- Total Corp -10% - viteza, agilitatea si celelalte se 3x la flacarile de pe tot corpul.
Spoiler:
- Eye -5% - Mareste normal ca in descriere.
Spoiler:

2. Lanturile Durerii- Din corpul ei ies mai multe lanturi - 5%
Spoiler:

3. Lovitura puternica -30%: pun multa forta in sabie incat cand lovesc dusmanu se duce 5 metri departare
Spoiler:

4. Explozie de foc albastru -50% - Pun o cantitate mare de foc albastru in sabie iar cand sunt fata in fata cu adversarul o eliberez facand o mare explozie, in acelasi timp flacarile il ard pe adversar si il poate lasa lesinat.

Spoiler:

PS: Imagini orientative ^^

-------------------
https://anime-emotion.forumgratuit.ro/t103-topic#847
Sus In jos
 
[тєнη¢ι]кαму
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Emotion :: Off-Topic :: RPG-Zone :: Reguli :: Tehnici personaje RPG-
Mergi direct la: