Anime-Emotion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime-Emotion

Un forum despre tot si toate, )
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Black ★ Kamy

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ησ ηαмє
Member
ησ ηαмє


Mesaje : 120
Data de inscriere : 18/09/2011
Varsta : 27

Black ★ Kamy  Empty
MesajSubiect: Black ★ Kamy    Black ★ Kamy  I_icon_minitimeMar Sept 20, 2011 1:31 pm

Nume : Black Kamy
Varsta&Sexul : | 17 | , | F |
Personalitate : Kamy este o persoana cu 2 personalitati. Prima este prietenoasa a doua este rea.
Istorie : Kamy a fost unul dintre supravietuitorii marii explozii. Cand sa trezit sub deramaturi a observat ca corpul ei avea doar 2 zgarieturi, care i-au ramas sub forma de chicatrice. Are parul lung, negru, ochii albastrii si este o fata ambitioasa. Majoritatea timpului il petreze plimbanduse si este timida in fata strainilor. Chiar daca a devenit un Demon albastru asta nu inseamna ca va fi si rea.
Rasa: Demon Albastru ( Acesti Demoni au primit flacarile albastre ale satanei. Odata ce aceste flacari isi fac aparitia, viteza, agilitatea, forta,regenerarea,simturile cresc. Demonii pot evolua de 3 ori avand si alte abilitati.. [le voi spune pe parcurs..] Pana acum Kamy stie doar Invocarea flacarii(o poate si modela). Restul Abilitatilor le va invata in timp si va evolua. si Lanturile Durerii( din corpul ei ies mai multe lanturi))
Arma : Black Blade. (Este legata de un lant care se afla sub pielea lui Kamy unind-o cu sangele ei. Aceasta arma are puterea de as schimba forma sau marimea unindule cu lanturi... ca de exemplu 2 cutite legate la capat cu 2 lanturi.. Prin forma se intelege numai sabii sau ce este cu laman. Marimea le poate face mari, odata ce falcarile apar le poate ridica mai usor.)
Spoiler:
Putere Unica : Are un mic tatuaj sub forma de stea, dar mai mult este un sigiliu. Acest sigiliu creeaza un scut care nu poate fi spart. Acesta se regenereaza odata la 8 posturi(Eu-tu, Eu-tu, Eu-tu, eu-tu,eu-tu,eu-tu,eu-tu,eu-tu) Atat dureaza ca in paranteza pana cand Kamy poate folosi din nou aceasta abilitate
Poza :
Spoiler:
Sus In jos
Kidutzaa
Founder
Founder
Kidutzaa


Mesaje : 109
Data de inscriere : 16/09/2011
Localizare : - Constangeless ;x

Black ★ Kamy  Empty
MesajSubiect: Re: Black ★ Kamy    Black ★ Kamy  I_icon_minitimeMar Sept 20, 2011 3:08 pm

Acceptata.Nu uita sa treci pe la reguli :Kiss:
Sus In jos
 
Black ★ Kamy
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Emotion :: Off-Topic :: RPG-Zone :: Inscrieri :: Aplicatii-
Mergi direct la: