Anime-Emotion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime-Emotion

Un forum despre tot si toate, )
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 dorinta non-corupta

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
¤ Cяαzу.Dιχ ¤
Member
¤ Cяαzу.Dιχ ¤


Mesaje : 139
Data de inscriere : 17/09/2011
Localizare : вα¢к тσ вℓα¢к

dorinta non-corupta Empty
MesajSubiect: dorinta non-corupta   dorinta non-corupta I_icon_minitimeMar Oct 04, 2011 3:27 pm

e la fel ca dorinta corupta dar aici nu va fii corupta ci se va intampla ce a spus persoana respectiva dar se va intampla mai frumos decat in visele persoanei acelea

exemplu:vreau un iepuras
raspuns:vei avea un iepuras mic frumos si dragalas

deci vreau sa imi creasca parul lung
Sus In jos
http://w-las.forumgratuit.ro/
RebeL KidZ
Founder
Founder
RebeL KidZ


Mesaje : 164
Data de inscriere : 16/09/2011
Varsta : 26
Localizare : În buzunaru tău

dorinta non-corupta Empty
MesajSubiect: Re: dorinta non-corupta   dorinta non-corupta I_icon_minitimeMier Oct 05, 2011 5:35 pm

O sa ai un par lung si frumos

Vreau sa se inchida scolile
Sus In jos
https://anime-emotion.forumgratuit.ro
Dragonfly.
New Member
Dragonfly.


Mesaje : 12
Data de inscriere : 26/09/2011

dorinta non-corupta Empty
MesajSubiect: Re: dorinta non-corupta   dorinta non-corupta I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 2:31 pm

o să se închidă şcolile cât de curând .

vreau un milion de dolari şi o casă în hawaii :o3
Sus In jos
RebeL KidZ
Founder
Founder
RebeL KidZ


Mesaje : 164
Data de inscriere : 16/09/2011
Varsta : 26
Localizare : În buzunaru tău

dorinta non-corupta Empty
MesajSubiect: Re: dorinta non-corupta   dorinta non-corupta I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 4:36 pm

O sa castigi la loto o suma mica de dolari, dupa aflii ca iti moare o ruda foarte indepartata si bogata de care nici nu stiai dar ea stia de tine si avea o casa in hawaii, care iti lasa ca mostenire o casa in hawaii si 4 milioane de dolari, deci ai mai mult de cat ti`ai dori

Imi doresc sa ma pot inchide in camera o eternitate >.> fara sa intre cineva s`au sa trebuiasca eu sa ies
Sus In jos
https://anime-emotion.forumgratuit.ro
Dark Blue
New Member
Dark Blue


Mesaje : 56
Data de inscriere : 18/09/2011
Varsta : 28

dorinta non-corupta Empty
MesajSubiect: Re: dorinta non-corupta   dorinta non-corupta I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 6:28 pm

Un geniu malefic o sa inventeze un ser care o sa faca oamenii sa supravietuiasca o vesnicie fara a avea nevoie de mancare, apa, sau alte astfel de necesitati. Din greseala, acel ser ajunge in fanta`ul tau de struguri si tu il bei. Dupa ce autoritatile afla, te inchid in camera ta si ii adauga niste ziduri blindate si usi de fier, pe care le inchid si arunca cheia dupa, de frica sa nu te transformi cumva intr`un monstru.

Vreau sa pot sa stau pe o plaja si sa privesc luna trei ani la rand.
Sus In jos
RebeL KidZ
Founder
Founder
RebeL KidZ


Mesaje : 164
Data de inscriere : 16/09/2011
Varsta : 26
Localizare : În buzunaru tău

dorinta non-corupta Empty
MesajSubiect: Re: dorinta non-corupta   dorinta non-corupta I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 6:31 pm

O sa te duci la plaja, pe timp de noapte, te opresti si te uiti la luna, vazand`o luminand. Noaptea ramane 3 ani, dandu`ti seama dupa telefonu mobil, tu continuand sa te uiti la ea, mancand afara pe plaja, etc... toate astea tu continuand sa te uiti la luna (adica faceai tot uitandu`te la luna)

Imi doresc sa zbor
Sus In jos
https://anime-emotion.forumgratuit.ro
Dark Blue
New Member
Dark Blue


Mesaje : 56
Data de inscriere : 18/09/2011
Varsta : 28

dorinta non-corupta Empty
MesajSubiect: Re: dorinta non-corupta   dorinta non-corupta I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 6:41 pm

O sa te trezesti intr`o noapte si o sa gasesti langa tine un ingeras micut cu o aripa franta. Il ajuti, desi iti este destul de greu, el fiind micut, insa reusesti, iar el, ca rasplata, iti daruieste o pereche superba de aripi. Functionabile.

Vreau sa se elimine din programa scolara matematica si fizica!
Sus In jos
RebeL KidZ
Founder
Founder
RebeL KidZ


Mesaje : 164
Data de inscriere : 16/09/2011
Varsta : 26
Localizare : În buzunaru tău

dorinta non-corupta Empty
MesajSubiect: Re: dorinta non-corupta   dorinta non-corupta I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 6:43 pm

Ala de la ministeru educatiei o sa scoata matematica si fizica si toti or sa fie fericiti (inclusiv eu)

Vreau sa nu`mai aud de matematica s`au formule matematice toata viata
Sus In jos
https://anime-emotion.forumgratuit.ro
Dark Blue
New Member
Dark Blue


Mesaje : 56
Data de inscriere : 18/09/2011
Varsta : 28

dorinta non-corupta Empty
MesajSubiect: Re: dorinta non-corupta   dorinta non-corupta I_icon_minitimeSam Oct 08, 2011 2:02 pm

Parintii tai o sa primeasca o slujba noua, pe o insula indepartata si izolata, unde exista o singura scoala, a carei profesor de mate o sa fie decedat. Din cauza ca nu mai exista nici un alt profesor de mate pe insula nu o sa mai auzi in veci de mate si de alte formule, si o sa traiesti in liniste si pace...cel putin pana ajung eu acolo, doar nu crezi ca esti singura/ul care viseaza la o viata fara mate.

Mi`as dori sa pot sa scriu o carte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





dorinta non-corupta Empty
MesajSubiect: Re: dorinta non-corupta   dorinta non-corupta I_icon_minitime

Sus In jos
 
dorinta non-corupta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Emotion :: Off-Topic :: Games-
Mergi direct la: