Anime-Emotion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime-Emotion

Un forum despre tot si toate, )
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Guess who? I give up !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dragonfly.
New Member
Dragonfly.


Mesaje : 12
Data de inscriere : 26/09/2011

Guess who? I give up ! Empty
MesajSubiect: Guess who? I give up !   Guess who? I give up ! I_icon_minitimeDum Oct 02, 2011 8:29 am

Bloom stătea întins pe unul dintre fotolii, moţăind. Plănuise să înveţe toată după-amiaza, dar fără nici un rost. El nu învăţa. El era deja ştiut ! Râse de acest gând în sinea lui şi continuă să se uite plictisit la paginile cărţii pe care o ţinea în braţe. O luă în mâinile lui albe, care tremurau aşa cum objnuiesc ele să facă de câţiva ani încoace, şi o puse pe masă. Teancul de lângă ea era la fel de imens ca atunci când sosise, la două jumătate. Luă una dintre cărţi şi citi plictisit titlul, "Istoria magiei". Râse cât se gândea că el ştia foarte bine acea istorie. Deschise cartea, dând să citească.
Sus In jos
RebeL KidZ
Founder
Founder
RebeL KidZ


Mesaje : 164
Data de inscriere : 16/09/2011
Varsta : 26
Localizare : În buzunaru tău

Guess who? I give up ! Empty
MesajSubiect: Re: Guess who? I give up !   Guess who? I give up ! I_icon_minitimeDum Oct 02, 2011 8:51 am

OOC: Deocamdata nu prea sunt oameni, asa ca postez eu cate`un mesaj ca sa poti posta si tu in continuare, sa nu stai sa te plictisesti in fata calculatorului

BIC: Un iepure se plimba pe afara
Sus In jos
https://anime-emotion.forumgratuit.ro
 
Guess who? I give up !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Emotion :: Off-Topic :: RPG-Zone :: Terra :: Biblioteca-
Mergi direct la: