Anime-Emotion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime-Emotion

Un forum despre tot si toate, )
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

  Bloomigard Traceson

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Dragonfly.
New Member
Dragonfly.


Mesaje : 12
Data de inscriere : 26/09/2011

 Bloomigard Traceson Empty
MesajSubiect: Bloomigard Traceson    Bloomigard Traceson I_icon_minitimeMier Sept 28, 2011 12:59 pm

Nume : Bloomigard Traceson .
Varsta&Sexul : 19 ani , masculin.
Personalitate : Este, în mod abstract, foarte temperamental. Poate să fie şi rece şi indiferent, dar şi zâmbitor şi cald. E foarte schimbător, oricum.
Istorie : Crescut într-un clan de vrăjitoare, a fost o surpriză când ele au aflat că el are puteri magice. De atunci ele au avut mare grijă de el. Şi-a antrenat puterile din greu, vrând să ajungă la conducerea clanului. Totuşi, după ce a împlinit cinsprezece ani nu i-a mai păsat de nimic altceva, vrând doar să viziteze lumea. Atunci a plecat fără să anunţe pe nimeni, lăsând cu buza umflată mai multe fete care îl plăceau. Puterile lui, abia atunci începuând să se dezvolte, l-au distrus, corpul lui fiind distrus de ele. Tot atunci un prieten de-al lui i la reconstruit. După acest eveniment, Bloom a refuzat să îşi folosească puterile numai atunci când e nevoie.
Rasa: Este vrăjitor. Dar nu îşi foloseşte prea des puterile.
Arma : Un cuţit.
Putere Unica : Îi metamooorf .
Poza :  Bloomigard Traceson 140994


Ultima editare efectuata de catre Dragonfly. in Vin Sept 30, 2011 3:05 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
ησ ηαмє
Member
ησ ηαмє


Mesaje : 120
Data de inscriere : 18/09/2011
Varsta : 27

 Bloomigard Traceson Empty
MesajSubiect: Re: Bloomigard Traceson    Bloomigard Traceson I_icon_minitimeMier Sept 28, 2011 1:40 pm

Sa incep...
1. Nu se vede poza.
2. Puterea unica... nu e neaparat.. daca persoana cu care vorbesti nu vrea sa fiti impreuna nu ai ce face Neutral
In rest e ok Wink Astept edit..
Sus In jos
RebeL KidZ
Founder
Founder
RebeL KidZ


Mesaje : 164
Data de inscriere : 16/09/2011
Varsta : 26
Localizare : În buzunaru tău

 Bloomigard Traceson Empty
MesajSubiect: Re: Bloomigard Traceson    Bloomigard Traceson I_icon_minitimeMier Sept 28, 2011 1:45 pm

1.Cand i s`a distrus corpul?
2.Nu merge poza...
3.Si sa se indragosteasca? fii serios...

Astept un edit...
Sus In jos
https://anime-emotion.forumgratuit.ro
ησ ηαмє
Member
ησ ηαмє


Mesaje : 120
Data de inscriere : 18/09/2011
Varsta : 27

 Bloomigard Traceson Empty
MesajSubiect: Re: Bloomigard Traceson    Bloomigard Traceson I_icon_minitimeMier Sept 28, 2011 3:25 pm

Incepator ce vrei? .... Toti facem greseli ^.^


Sasori : Nu cred ca am vazut un reply pentru contangenta ta de ''greselile incepatorului''

Si tu si Rebel ati postat aceasi remarca.

1.Nu te ocupi de RPG,deci ramane pe mana celor care se ocupa.

Capsih?
Sus In jos
Kidutzaa
Founder
Founder
Kidutzaa


Mesaje : 109
Data de inscriere : 16/09/2011
Localizare : - Constangeless ;x

 Bloomigard Traceson Empty
MesajSubiect: Re: Bloomigard Traceson    Bloomigard Traceson I_icon_minitimeMier Sept 28, 2011 10:55 pm

Uhm...sa se indragosteasca doar dintr'un zambet?..Nu cred ca este Dumnezeu -.-..Schimba puterea unica sii...vezi ca nu se vede poza:P
Sus In jos
Dragonfly.
New Member
Dragonfly.


Mesaje : 12
Data de inscriere : 26/09/2011

 Bloomigard Traceson Empty
MesajSubiect: Re: Bloomigard Traceson    Bloomigard Traceson I_icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 12:04 pm

Mă, houaa ! Ştiţi cum e Valeea charm în Harry Potter ? (am uitat pesru' care avea puterea) e ceva în genul. Doar că trebuie să zâmbească într-un mod special ... Şi nu face aia mereu.
Corpul i s-a distrus când i s-a distrus, la puţin timp după ce a facăt cinşpe ani. Nu ştiu exact când, sunt o persoană abstractă ...
Just wait to see his picture, he is Lord xD
Să fac un off. Dacă persoana cu care vorbesc eu nu vrea să fie cu mine înseamnă că e nebună şi spitalu+ nouă îl aştepată xD .
Sus In jos
RebeL KidZ
Founder
Founder
RebeL KidZ


Mesaje : 164
Data de inscriere : 16/09/2011
Varsta : 26
Localizare : În buzunaru tău

 Bloomigard Traceson Empty
MesajSubiect: Re: Bloomigard Traceson    Bloomigard Traceson I_icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 4:18 pm

Atunci inseamna ca eu sunt nebuna? si o fi un RPG FreeStyle da chiar ai exagerat cu puterea, si barem un numar maxim de zambete (3 pe lupta) si sa te uiti in ochii adversarului, acesta vazandu`te cum zambesti ca nu se poate sa`l fi lovit deodata cupidon si sa se indragosteasca de tine, si desigur, sa aiba o limita de timp, tehnica mancandu`ti din energie....
Sus In jos
https://anime-emotion.forumgratuit.ro
Dragonfly.
New Member
Dragonfly.


Mesaje : 12
Data de inscriere : 26/09/2011

 Bloomigard Traceson Empty
MesajSubiect: Re: Bloomigard Traceson    Bloomigard Traceson I_icon_minitimeVin Sept 30, 2011 3:04 pm

Uuu, uu şi eu sunt nebună ! E un lucru aşa frumoooos ! Editez editez... Puteri specialeee... Ăăă... Merge metamorfoza ? xD
Sus In jos
RebeL KidZ
Founder
Founder
RebeL KidZ


Mesaje : 164
Data de inscriere : 16/09/2011
Varsta : 26
Localizare : În buzunaru tău

 Bloomigard Traceson Empty
MesajSubiect: Re: Bloomigard Traceson    Bloomigard Traceson I_icon_minitimeVin Sept 30, 2011 5:56 pm

Da, dar trebuie sa aiba niste efecte secundare, de exemplu isi pierde pentru X minute din puteri, are si ea un timp etc... infine sper ca ai inteles, daca vrei sa schimbi puterea imi dai pm, si schimb (da asta in primele 3 zile)

Acceptat
Sus In jos
https://anime-emotion.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





 Bloomigard Traceson Empty
MesajSubiect: Re: Bloomigard Traceson    Bloomigard Traceson I_icon_minitime

Sus In jos
 
Bloomigard Traceson
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Emotion :: Off-Topic :: RPG-Zone :: Inscrieri :: Aplicatii-
Mergi direct la: